категорії: афіша події

Концерт Shanti People

теґи: concerts, jam, Мантра, mantrajam, pianagi, піано, raga, ragi, shanti, shantipeople, shivatandavam, uma, umavocal, urbanmantras, vocal, vocalyoga, yoga
Початок: 22.04.2017 19:00
Місце: Mezzanine
Адреса: вул. Нижньоюрківська 31, Київ
Предмет події: concert, Shanti People, Мантры, музыка, концерт Кількість відвідувачів: 1І знову весняний концерт Shanti People відбудеться у затишному клубному форматі в Mezzanine, де контакт з аудиторією максимально близький, отже наші голоси об'єднаються звуком Ведичих гімнів під електронні ритми урбаністичного часу.

 

Одягайтеся зручніше :)

 

Буде продано всього 250 квитків.

попередній продаж:

Перші 125 квитків по 200 грн.

Другі 125 квитків по 250 грн.
https://2event.com/ru/events/810282
 

22 квітня о 19:00

Адреса: вул. Нижньоюрківська 31, Київ, Mezzanine.


 

Shanti People – український музичний проект, що об’єднує в собі колорит як східної, так і західної культури, вокальні експерименти вокалістки Уми і нову креативну подачу Ведичної традиції в сучасній електронній музиці.

 

Shanti People відвідали з концертами Європу, Україну і Росію, брали участь в музичних фестивалях – Ozora, Summer Never Ends, Trimurti, FourЭ, ГогольFest, Країна Мрій, Ultra Vague, Путь к себе, Квамманга, Veda Life, Inne Brzmienia,  Radhadesh Summer Holi Festival і багатьох інших.

 

Мантри Shanti People  ротуються на британському  Amazing Radio та австралійському  Ancient Vedic Radio.

Відмінною рисою виступів гурту є близька взаємодія з аудиторією, коли кожен стає частиною концерту.

Shanti People завжди роблять свої виступи унікальними, щоб зберегти екзотичну самобутність і спілкуватись з публікою на зрозумілій багатьом мові електронної музики.

Для створення нових треків учасники проекту надихаються подорожами до Індії, до витоків Ведичної музичної культури, в якій музика розуміється в першу чергу як святий звук і практикується як медитація на звук як на вищу реальність, що проявляється тут і зараз.

 

Ума, вокалістка проекту: «Мантри не тільки усувають тривоги та приносять умиротворення розуму та серцю, вони допомагають розуміти природу створення, тому для нас це, в першу чергу, практика самоусвідомлення. А в своїй творчості ми намагаємось передавати їх через зрозумілу багатьом електронну музику. Ми дуже радіємо, що можемо поділитись цим скарбом з нашими слухачами. Ефект від прослуховування буде не тільки естетичним».

Новини Shanti People можна дивитися у соцмережах:

YouTube: http://www.youtube.com/user/MantraJam

Facebook: https://www.facebook.com/shanti.people?fref=ts

Vk.com: https://vk.com/shantipeople

Official site: http://www.shantipeople.com/

 

На події були

Всі
Я був там