shantipeople
Shanti People
shantipeople
Shanti People – український музичний проект, що об’єднує в собі колорит як східної, так і західної культури, вокальні експерименти вокалістки Уми і нову креативну подачу Ведичної традиції в сучасній електронній музиці.

Shanti People відвідали з концертами Європу, Україну і Росію, брали участь в музичних фестивалях - Ozora, Summer Never Ends, Trimurti, FourЭ, ГогольFest, Країна Мрій, Ultra Vague, Путь к себе, Квамманга, Veda Life, Inne Brzmienia, Radhadesh Summer Holi Festival і багатьох інших.

Мантри Shanti People ротуються на британському Amazing Radio та австралійському Ancient Vedic Radio.
Відмінною рисою виступів гурту є близька взаємодія з аудиторією, коли кожен стає частиною концерту.

Shanti People завжди роблять свої виступи унікальними, щоб зберегти екзотичну самобутність і спілкуватись з публікою на зрозумілій багатьом мові електронної музики.
Для створення нових треків учасники проекту надихаються подорожами до Індії, до витоків Ведичної музичної культури, в якій музика розуміється в першу чергу як святий звук і практикується як медитація на звук як на вищу реальність, що проявляється тут і зараз.

Ума, вокалістка проекту: «Мантри не тільки усувають тривоги та приносять умиротворення розуму та серцю, вони допомагають розуміти природу створення, тому для нас це, в першу чергу, практика самоусвідомлення. А в своїй творчості ми намагаємось передавати їх через зрозумілу багатьом електронну музику. Ми дуже радіємо, що можемо поділитись цим скарбом з нашими слухачами. Ефект від прослуховування буде не тільки естетичним».

Новини Shanti People можна дивитися у соцмережах:
YouTube: http://www.youtube.com/user/MantraJam
Facebook: https://www.facebook.com/shanti.people?fref=ts
Vk.com: https://vk.com/shantipeople
Official site: http://www.shantipeople.com/
Соняшка
Коментарів ще немає. Ви можете залишити перший!
Коментар для «Shanti People»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці